fyty fyty .

fyty

اهميت خريد رپورتاژ PBN در سئو 2020

در دنياي وب شناخته شده ترين بخش، بخش تبليغات ميباشد و همگان با آن سروكار داشته يا لااقل با اين تبليغات مواجه شده اند. اما اين تبليغات ديگر مثل قبل بر روي كاربران تاثيرگذار نيست و همين مسئله سبب شده است كه روش هاي جديد تبليغاتي در صفحات وب به كار رود.  رپورتاژ آگهي پي بي ان يكي از اين روش ها ميباشد. رپورتاژ آگهي در سئو و افزايش رتبه سايت بيشتر كارايي دارد.

 

رپورتاژ pbn

 

رپورتاژ pbn چيست؟

 PBNمخفف عبارت Private Blog Network ميباشد، اين عبارت به معني شبكه اي از سايت هاي معتبر است. افرادي كه با اصول سئو در گوگل آشنا هستند از راه هاي مختلفي براي بالا رفتن سايت در گوگل استفاده مي نمايند كه گرفتن بك لينك < span dir="LTR">PBN< span style="color:#333333"> يكي از اين راه ها ميباشد.

 

 

در صورت استفاده كردن از روش هاي اين چنيني، گوگل با استفاده از الگوريتم هايي كه استفاده ميكند شناسايي خواهد كرد كه شما از چه ترفندهايي استفاده كرده ايد و در اين صورت سايت شما جريمه خواهد شد و به اصطلاح از ليست نتايج گوگل پنالتي ميشود. چون گوگل در شناسايي تبليغات متني بسيار هوشمندانه عمل ميكند اما در  خريد  رپورتاژ PBN ديگر گوگل به سيستم لينك سازي شما شك نخواهد كرد و به آساني رتبه سايت قابل ارتقا خواهد بود.

 

 رپورتاژ pbn

 

روش كار pbn چگونه است؟

در طرح رپورتاژ PBN رپورتاژ ادز با تكيه بر تيم فني و سئوكار خود بهترين روش هاي لينك سازي شبكه اي را از طريق رپورتاژ ارائه مي نمايد. در پكيج هاي خريد رپورتاژ < span dir="LTR">PBN& nbsp;به هيچ عنوان مشكلي در سئوي سايت شما اتفاق  نخواهد افتاد.

روش كار اين گونه ميباشد كه سئوكاران بين سايت هايي كه از نظر اتوريتي دامنه با ارزش هستند لينك سازي را به صورت شبكه اي ايجاد ميكنند. در واقع طوري تنظيم مي نمايند كه چند سايت به يكديگر پيوند يا  لينك ميشوند. اين روش لينك دهي شبكه اي نام دارد. در روش لينك دهي شبكه اي در همه صفحات وب سايت، كلمات كليدي لينك داده ميشد. به همين دليل، براي گوگل به راحتي قابل شناسايي بود. در روش رپورتاژ ادز كلمات كليدي در همه صفحات پيوند داده نميشوند بلكه در يك متن طولاني به عنوان رپورتاژ آگهي نوشته ميشود و اين روش هيچ مشكلي ايجاد نمي كند.

 

لزوم خريد رپورتاژ PBN و مزاياي آن

 • رپورتاژ، يك مقاله كامل و جامع براي معرفي شماست نه صرفا يك بنر تبليغاتي
 • نسبت به ساير روش هاي تبليغاتي رپورتاژ آگهي بيشتر توجه كاربران را جلب خواهد كرد.
 • رپورتاژ، باعث كسب رتبه بهتر براي وب سايت شما خواهد شد.
 • پس از درج آگهي شما هم يك نوع بازاريابي براي سايت شما خواهد شد و هم رتبه سايت بالا ميرود.
 • رپورتاژ آگهي شما هيچوقت حذف نخواهد شد. يعني رپورتاژ آگهي شما دائمي خواهد بود. اين دائمي بودن سبب ميشود كه در مدت زمان طولاني رتبه سايت شما بالا برود.
 • براي رپورتاژ PBN نسبت به بقيه روش ها  هزينه كمتري صرف خواهد شد. يعني با صرف كمترين هزينه بهترين نتيجه را از آن سايت خود خواهيد كرد.

​و در آخر 2 لينك براي خريد رپورتاژ پي بي ان مجموعه معتبر و با سابقه شيك رنك معرفي مي گردد :

 

1-

https://www.chicrank.com/reportage. php

2-

https://www.chicrank.com/reporter.p hp

 

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۲:۱۰ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

سال نو مبارك

فرا رسيدن سال نو و نوروز باستاني را به همه فارسي زبانان و به خصوص كاربران بلاگفا تبريك مي گوييم  و اميداوريم سال جديد خورشيدي سالي سرشار از پيروزي و  بهروزي براي شما عزيزان باشد .
سال گذشته را سالي مثبت براي سايت بلاگفا ارزيابي مي كنيم و مطمئن هستيم موفقيتهاي حاصل شده نمي توانست بدون حمايت كاربران خوب بلاگفا و دوستان و همكارانمان حاصل شود. اگرچه نقصهايي نيز در اين ميان وجود داشته و اشتباهات ما نيز كم نبوده ، اما آشنايان به محيط وب مي دانند كه نگهداري و پشتيباني  از سايتي در اندازه هاي بلاگفا و آنهم براي ما كه مي خواهيم مستقل و بدور  از زد و بندهاي آنچناني باشيم آسان نيست.
برنامه هايي براي سال جديد در نظر گرفته  و يا در دست اقدام داريم تا بتوانيم سال جديد را مطمئن تر و با خدماتي با كيفيت بالاتر ادامه دهيم.در سال گذشته همچنين موفقيتهاي در زمينه كسب درآمد و تامين هزينه هاي سايت حاصل شد كه ادامه فعاليت را براي ما آسان تر و ادامه خدمات سايت را تضمين كرد.
اميدواريم سال جديد همچنان از ياري دوستان ، همكاران و كاربران بلاگفا بهره مند باشيم و در عين حال آرزو داريم سال خوبي براي وب فارسي و كاربران ايراني  در پيش رو داشته باشيم.

با آرزوي بهروزيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۳۴ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

بازديد روزانه از سايت بلاگفا از مرز سه ميليون و ششصد هزار گذشت

در ماه هاي اخير  سايت بلاگفا شاهد رشد چشمگير بازديدكنندگان خود بوده است.در روزهاي آخر سال ۱۳۸۴ نيز سايت بلاگفا شاهد افزايش بازديدكنندگان خود بوده است و براساس گزارش نرم افزار تحليل آمار سايت بلاگفا آمار روزانه صفحات بازديد شده در  روز سيزدهم مارس در بلاگفا از مرز سه ميليون و ششصد هزار نيز گذشته است.لازم به ذكر است كه آمار بازديد روزانه سايت قبلا نيز از اين تعداد گذشته است اما با توجه به برخي حملات اينترنتي و پويش موتورهاي جستجو (كه ممكن است باعث افزايش موقت آمار بازديد روزانه شود) آن آمار از نظر ما قابل طرح نبود. اين آمار در حالي است كه آمار بازديد صفحات سايت در ماه گذشته  كمتر از ميليون و هفتصد هزار بازديد روزانه نبوده است  و همچنين در وبلاگهاي زير مجموعه بلاگفا از فريم و صفحات اسكريپت جدا جهت محاسبه تعداد نظرات يا نمايش تبليغات استفاده نشده است و از همين جهت آمار سايت به واقعيت نزديك تر است.آمار سايت براساس نرم افزار LiveStats شركت DeepMatrix و براساس لوگ (Log) نرم افزار IIS تهيه شده استبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۳۴ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

آغاز به كار بخش فهرست موضوعي وبلاگهاي بلاگفا

يكي از درخواستهاي كاربران بلاگفا ايجاد يك فهرست موضوعي از وبلاگهاي زير مجموعه بلاگفا بوده است كه با هدف ايجاد چنين فهرستي بخش فهرست موضوعي بلاگفا بصورت آزمايشي راه اندازي و هم اكنون قابل استفاده ميباشد. نويسندگان وبلاگهاي زير مجموعه بلاگفا ميتوانند پس از ورود به بخش مديريت وبلاگ در بخش  "درج در فهرست وبلاگها" نزديك ترين موضوع مرتبط با وبلاگ خود را انتخاب كنند.
همچنين اگر موضوع خاصي نيز به نظرتان مي رسد در بخش تماس با ما و يا در بخش نظرات مطرح كنيد

 نسخه اوليه فهرست موضوعي در حال حاضر در ادرس http://www.blogfa.com/Members در دسترس  ميباشد.

در چند روز آينده و پس از بررسي اين بخش و تكميل فهرست اين بخش بصورت رسمي فعال خواهد شد.

اما چند درخواست دوستانه

۱- لطفا اگر اكثر مطالب وبلاگ شما ( مثلا حدود دو سوم كل مطالب)  مرتبط با يك موضوع خاص است چنين موضوعي را از فهرست موضوعات براي وبلاگ خود انتخاب كنيد.
۲-حتما نگاهي دقيق به كل موضوعات داشته باشيد تا نزديك ترين موضوع را به وبلاگ خود انتخاب كنيد.
۳- درج در فهرست بصورت خودكار انجام ميگرد و از همين رو از شما انتظار داريم تا با احترام به خودتان و ديگر كاربران بلاگفا  از درج وبلاگ خود در فهرستي كه ربطي به وبلاگ شما ندارد پرهيز كنيد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۳۲ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

آماري از فعاليت يكساله سايت بلاگفا

نخستين سالگرد تاسيس و آغاز فعاليت سرويس بلاگفا فرصتي  براي نگاهي به نتايج و آمار فعاليت اين سايت در يكسال گذشته است.آنچه در ادامه درج خواهد شد آماري از فعاليت يكساله بلاگفا مي باشد كه در نشستي كه به همين مناسبت برگزار شده بود در اختيار خبرنگاران و كارشناسان ميهمان  قرار گرفته و توسط ايشان بررسي شد.

تعداد كل وبلاگهاي ثبت شده در طول يك ساله گذشته : بيش از دويست و شصت هزار وبلاگ
تعداد كل وبلاگهاي موجود با توجه به حذف وبلاگهاي آزمايشي و غير فعال : بيش از صد و پنجاه هزار وبلاگ
تعداد كل وبلاگهاي فعال در دو ماه گذشته : نود و شش هزار وبلاگ
تعداد كل مطالب (پست)  وبلاگهاي بلاگفا : بيش از يك ميليون و صد و شانزده هزار مطلب
تعدا كل نظرات ثبت شده در وبلاگهاي بلاگفا :  كمي بيش از يك ميليون و ششصد هزار نظر

همچنين با توجه به افزايش كاربران سايت در ماههاي اخير هم اكنون بطور متوسط  ده مطلب (پست) جديد در هر دقيقه در وبلاگهاي زير مجموعه بلاگقا ثبت مي شود.

آمار بازديد از بلاگفا نيز با توجه به روزهاي مختلف هفته بين يك ميليون تا يك ميليون و هشت هزار بازديد متغير ميباشد.
لازم به ذكر است كه با توجه عدم استفاده از فريم، صفحات جدا براي گرفتن تعداد كامنتها يا نمايش بنر در صفحات بلاگفا و وبلاگهاي زير مجموعه آن  اين آمار بيشتر به حقيقت نزديك است.

همچنين و براساس آمار سايتهاي تحليل ترافيك (مانند الكسا)  سايت بلاگفا و با توجه به آمار شش ماه گذشته آن جزو پيننده تري سايتهاي فارسي قرار دارد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۳۱ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

برگزاري نشستي دوستانه به مناسبت سالگرد تاسيس بلاگفا

به مناسبت سالگرد تاسيس و آغاز فعاليت بلاگفا نشستي دوستانه با چند تن از كاربران بلاگفا ، خبرنگاران و فعالان عرصه فن آوري اطلاعات داشتيم.متاسفانه حادثه ناگواري كه براي هوطنان ما و به خصوص جامعه خبرنگاران و فعالان رسانه ها اتفاق افتاد ما را نيز بر آن داشت تا  با احترام به ياد و غم  همكاران و بازماندگان قربانيان اين حادثه جلسه را بصورت رسمي تر برگزار كنيم .

در ابتداي جلسه شرحي مختصر بر فعاليت يكساله بلاگفا، اهداف ، پيشرفتها و مشكلات سايت خدمت مدعوين عرضه داشتيم و ضمن مرور امكانات جديد سايت و  توضيح ايده ها و برنامه هاي در نظر گرفته شده براي آينده بلاگفا از نظرات ايشان نيز بهره برديم.

در ادامه و  با توجه به حضور آقاي روزبه هاشمي ها مدير عامل شركت روند تازه (OURIRAN) در تهران فرصتي پيش آمد تا ضمن معرفي اين پشتيبان خوب بلاگفا ، ايشان  درباره مشخصات سخت افزاري و تنظيمات سرورهاي بلاگفا در سرور روم اين شركت در كانادا توضيحاتي خدمت ميهمانان محترم بلاگفا داشته باشند.

همچنين در اين نشست آماري از فعاليت بلاگفا و بصورت آنلاين و در لحظه خدمت مدعوين عرضه شد كه با توجه به حضور كارشناسان فعال در عرصه آي تي اين آمار مورد بررسي ايشان قرار گرفت.

در نهايت گپ دوستانه اي درباره وبلاگ و وضعيت آن در ايران و راه كارهايي كه براي توسعه و بهبود شرايط ،بايستي در نظر گرفته شود و همچنين فعاليتهاي بلاگفا در اين زمينه  داشتيم .

ضمن تشكر فراوان از دوستاني كه قبول زحمت كردند و در اين نشست حاضر شدند آرزو داريم سال بعد بلاگفا را موفق تر و بهتر از امروز ببينيم و  اميدورايم جشن دو سالگي آنرا در كنار تعداد بيشتري از كاربران آن بگيريم.


Alireza Shirazi
عليرضا شيرازي - مدير بلاگفا

Roozbeh Hashemiha
روزبه هاشمي ها - مدير شركت روند تازه و پشتيبان بلاگفا


BLOGFA - Session
ارائه آمار بازديدكنندگان بلاگفا بصورت آنلاين

CCW Magazine
سالگرد تولد بلاگفا مبارك - دنياي كامپيوتر و ارتباطات


 لازم است تشكر ويژه اي از آقاي حسن محمدي عكاس خوبي كه ما را در اين مراسم ياري كردند و دوستان خوبمان در نشريه الكترونيكي جوان ايراني داشته باشيم.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۳۱ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

شانزدهم آذرماه - نخستين سالگرد تاسيس بلاگفا

در شانزدهم آذرماه 83  سرويس بلاگفا BLOGFA.COM  فعاليت خود را به شكل جدي آغاز كرد و اينك پس از يكسال فعاليت در آستانه ورود به دومين سال فعاليت بلاگفا هستيم.
سال گذشته در چنين روزهايي در حالي آغاز فعاليت بلاگفا را اعلام كرديم كه صدها ايده ، برنامه و آرزو براي آن داشتيم و خوشحاليم كه با همياري و راهنمايي كاربرانمان توانسته ايم به بخش قابل توجهي از آنها دست پيدا كنيم و هر چند كه هنوز راه درازي در پيش داريم ولي دلگرم به مهر دوستان خويشيم و مطمئن هستيم با برنامه ريزي و تلاش بيشتر و همچنين همياري كاربرانمان  سال آينده شاهد بلاگفايي بهتر خواهيم بود.
اگر چه ممكن است آنرا بلند پروازي بدانيد اما هدف و انتظارمان از ايجاد بلاگفا ، عرضه بهترين سرويس وبلاگ فارسي و با توجه به معيارهاي چون كيفيت سرويس،سرعت و سادگي ،خدمات مناسب و احترام به كاربران بوده و سرلوحه برنامه ها و تلاشمان در آينده نيز خواهد بود.
بلاگفا در سال گذشته شاهد استقبال بي نظير كاربران فارسي زبان بوده و ميزباني از هزاران وبلاگ خوب فارسي برايمان افتخاري بزرگ است هرچند كه مي دانيم وظيفه ما نيز به همين نسبت بيشتر شده است. هزاران دوست و كاربر خوب بلاگفا قطعا مهمترين و ارزشمندترين دستاورد يكسال فعاليت سايت بوده اند و اميدواريم همچنان شاهد همراهي آنها باشيم.اگرچه سال گذشته آنقدرها هم برما آسان نگذشت و درگيريهاي حقوقي و يا بي لطفي برخي از مسئولين و كاربران و مهمتر از همه اشتباهات خودمان  ما را آزرده كرد اما با توجه به تجارت و درسهايي كه در اين مدت آموختيم همچنان به اميد آينده اي بهتر تلاش خواهيم كرد.

نخستين سالگرد فعاليت بلاگفا را گرامي ميداريم و آنرا سرآغازي براي توسعه بهتر خدمات و امكانات بلاگفا ميدانيم.

مهرتان افزون

عليرضا شيرازيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۳۰ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

نظرخواهي از كاربران بلاگفا در مورد شيوه كسب درآمد سايت

با گذشت نزديك به يكسال از شروع به كار سرويس بلاگفا شاهد استقبال كاربران فارسي زبان و وبلاگ نويسان از امكانات و خدمات آن  بوده ايم.اينك بلاگفا در رديف پربيننده ترين سايتهاي ايراني قرار دارد و هزاران وبلاگ را در مجموعه خود ميزباني مي كند.در طول اين مدت تلاش كرده ايم كه با افزايش امكانات سخت افزاري ، امكانات سرورها و همچنين تهيه پهناي باند بيشتر كيفيت خدمات خود را حفظ كنيم.افرادي كه با حوزه ميزباني وب سايتها آشنا هستند ميدانند كه هزينه اجاره سرورها و پهناي باند بالا چه رقم بالايي است و به اين هزينه ها بايستي هزينه نيروي انساني را نيز اضافه كرد.با توجه به سرمايه در نظر گرفته شده و همچنين حاميان خوبي كه سايت بلاگفا دارد هرگز در مورد مسائل مالي مشكل نداشته ايم و مطمئنادر آينده نزديك نيز از اين جهت مشكلي ما را تهديد نميكند.اما معتقد هستيم سايتي مانند بلاگفا بايستي بتواند در مورد تامين هزينه هاي خود مستقل شده و يا حداقل بخشي از هزينه هاي خود را تامين كند. همچنين تجربه چه در مورد سايتهاي خارجي و چه سايتهاي ايراني نشان داده است كه سايتهاي بدون پلان و طرح تجاري مناسب نتوانسته اند خدمات خود را در بلند مدت ادامه و يا بر كيفيت خدمات خود اضافه كنند و نمونه هاي آنرا بارها در سايتهاي فارسي زبان و در طول چند سال گذشته ديده ايم.تيم بلاگفا برنامه ها و ،امكانات و ايده هاي بزرگي براي بلاگفا و خدمات سايت در نظر دارد كه وجود يك جريان مالي مناسب مي تواند آنها را امكان پذيرتر و دسترسي به آنها را نزديكتر كند و بي ترديد كاربران سايت بلاگفا اولين افرادي خواهند بود كه از گسترش خدمات  امكانات سايت منتفع خواهند شد.
از همين رو در نظر داريم كه نظر كاربران بلاگفا و همچنين ديگر دوستان را در مورد شيوه كسب درآمد و همچنين برخي از طرحهايمان در اين مورد را بدانيم.يكي از شيوه هاي پيشنهادي نمايش تبليغات در وبلاگهاي زير مجموعه بلاگفاست كه البته شيوه پيشنهادي ما براساس كمترين آزار آگهي درج شده براي خوانندگان وبلاگ و كمترين تاثير منفي در مطالب يا سرعت نمايش وبلاگ باشد.نمونه اي از اين شيوه نمايش آگهي در آدرس  demo.blogfa.com قرار گرفته است و مزيت اين شيوه به شرح زير است .

1- كمترين تاثير منفي در محتواي مطالب وبلاگ و سرعت نمايش وبلاگها.
2- نمايش هرازگاه و تصادفي در وبلاگها. بدين معنا كه پنجره نمايش آگهي هميشه در يك وبلاگ نمايش داده نخواهد شد و در بسياري اوقات وبلاگها بدون پنجره نمايش آگهي و بنر خواهند بود.
3- امكان بستن كامل پنجره نمايش آگهي
4- برنامه خاص بلاگفا سهيم كردن وبلاگها و نويسندگان آنها در درآمد سايت بلاگفاست بدين معنا كه براساس ميزان نمايش و تاثير  آگهي در وبلاگها بخشي از درآمد بلاگفا به نويسندگان وبلاگهاي فعال  اختصاص داده خواهد شد.
5- امكان درخواست براي عدم نمايش اگهي در وبلاگ و با پرداخت هزينه بسيار ناچيز امكان پذير خواهد بود و براي اين گروه از كاربران  برخي از امكانات اختصاصي نيز در نظر گرفته خواهد شد.

اما با وجود موارد فوق براي ما نظر كاربران سايت و نويسندگان وبلاگها بسيار اهميت دارد و معتقديم شيوه اي را بايستي انتخاب كنيم كه با رضايت اكثريت كاربرانمان باشد بنابراين بسيار علاقه منديم كه نظر شما را درباره موارد زير بدانيم :

1- آيا شيوه نمايش آگهي و بنرهاي تبليغاتي به شيوه ذكر شده در بالا مورد قبول شما ميباشد؟ و آيا شيوه ديگري در مورد نحوه نمايش آگهي را  ميتوانيد پيشنهاد كنيد؟
2- آيا بطور كلي با نمايش آگهي در وبلاگها موافق هستيد و يا معتقديد كه بايستي هزينه سايت از شيوه ديگري تامين شود؟
3- ايا طرح ديگري براي كسب درآمد و تامين هزينه هاي سايت به دهنتان ميرسد؟

خواهشمنديم نظر خود را در بخش نظرات اخبار بلاگفا يا فرم تماس با ما و يا ايميل سايت نوشته و يا ارسال كنيد و البته بسيار خوب است كه به  آدرس وبلاگ خود نيز  اشاره داشته باشيد.

مطلب تكميلي (چهاردهم آذر)
دوستان زيادي لطف كردند و ما را نسبت به نظرات خويش آگاه كردند در ادامه به چند نكته و تصميمات گرفته شده اشاره خواهيم كرد.

۱- آگهي فقط براي زمان محدودي در وبلاگ نمايش داده خواهد شد و پس از چند ثانيه بصورت خودكار حذف خواهد شد.
۲- شيوه نمايش آگهي تاثير اندكي در سرعت نمايش وبلاگ خواهد داد و در حقيقت آگهي بعد از نمايش كامل بلاگ نمايش داده خواهد شد و خوانندگان لازم نيست براي خواندن وبلاگ منتظر نمايش كامل تبليغ باشند.
۳- سرويس خاص و با هزينه پاييني براي كساني كه مايلند وبلاگي بدون تبليغ داشته باشند در نظر گرفته ايم . كاربراني كه از اين سرويس استفاده خواهند كرد از امكانات ديگري نيز بهره مند خواهند شد.
۴- اگر به هر دليلي نمايش آگهي در وبلاگتان شما را آزرده خاطر ميكند و با توجه به مطالب بالا همچنان مايل هستيد كه وبلاگي بدون تبليغ داشته باشيد آدرس وبلاگ و دليلتان را براي ما ذكر كنيد .وبلاگ و دلايل شما را  بررسي  در صورت امكان حتي بدون دريافت هزينه  نمايش آگهي را در وبلاگ شما قطع خواهيم كرد.
۵- مطمئن باشيد كه رضايت كاربران بلاگفا بالاترين هدف و ارزش را براي ما دارد و تلاش خواهيم داشت كه چه در مسائل فني و حتي در مواردي مانند نوع آگهي نمايش داده شده يا ماهيت تبليغات  اين مسئله را در نظر بگيريم از شما هم مي خواهيم كه با اعتماد خود ما را در اين زمينه ياري كنيد. تمامي نظرات شما را با دقت خوانده و بررسي خواهيم كرد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۳۰ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

آزمايش نسخه جديد بلاگفا -وبلاگ گروهي،موضوع بندي،لينكدوني و...

نسخه جديدي از نرم افزار بلاگفا را بصورت آزمايشي بر روي سايت قرا داده ايم. اميدواريم در دو روز آينده امكانات جديد سايت و مشكلات احتمالي را بررسي كنيم در نسخه جديد بلاگفا شاهد امكانات جديدي هستيم كه در زير به آنها اشاره شده است.
 • وبلاگ گروهي - امكان ورود  و نوشتن مطالب توسط چندين نويسنده با نامهاي كاربري متفاوت و همچنين دسترسي به آخرين مطالب نوشته شده توسط هر نويسنده
 • امكان موضوع بندي مطالب و  دسترسي به آخرين مطالب نوشته شده در يك موضوع مشخص
 • امكان درج ادامه يا متن كامل مطلب در صفحه و لينكي مستقل
 • امكان درج نامحدود پيوندهاي روزانه (لينكدوني )
 • امكان درج بسيار ساده اسكريپتهاي ابزارهاي نمايش آمار بازديدكنندگان يا پخش موسيقي و... بدون نياز به تغيير قالب وبلاگ

لازم به ذكر است كه امكانات جديد با قالبهاي پيش فرض بلاگفا و قالبهايي سازگار است كه كدهاي اين امكانات جديد را دارد و اگر جزو كاربراني هستيد كه از قالبهاي پيش فرض بلاگفا استفاده نمي كنيد و يا آنها را تغيير داده ايد ميتوانيد كدهاي جديد قابل استفاده در قالبهاي بلاگفا و شيوه استفاده از آنها را بخش راهنما (راهنماي طراحي قالب و كدهاي بلاگفا)  مشاهده كنيد.

در صورت مشاهده مشكلي در استفاده از امكانات سايت حتما آنرا به ما گزارش دهيد.

به برخي مشكلات در ادامه پاسخ گفته شده است.


» اگر از امكانات جديد استفاده ميكنيد اما تاثير آنرا در صفحه اصلي وبلاگ خود نمي بينيد مثلا اگر پيوندهاي روزانه را وارد ميكنيد ولي در وبلاگ شما نمايش داده نميشود بدين معني است كه شما از قالبهاي قبلي بلاگفا يا قالبهايي استفاده مي كنيد كه با امكانات جديد سازگار نيستند.چرا كه استفاده از امكانات جديد سايت مستلزم وجود كدهاي جديد در قالب بلاگ است. مي توانيد كدهاي جديد بلاگفا را در بخش راهنما مطالعه كنيد و اگر چندان آشنايي با كدهاي HTML نداريد و قالب فعلي  هم برايتان خيلي مهم نيست ميتوانيد در بخش انتخاب قالب يكي از قالبهاي پيش فرض بلاگفا را انتخاب كنيد.

» اگر صفحات هنگام باز شدن ناخوانا هستند و  فونت آنها بهم ريخته است .در مرورگر اينترنت خود از منوي  VIEW گزينه Encoding را انتخاب كنيد و سپس در آنجا گزينه "Unicode UTF-8" را انتخاب كنيد.
در رابطه با مشكلي كه مربوط به ادامه مطلب هست در حال حاضر همين تضيحات نير در ادامه مطلب آزمايش نسخه جديد بلاگفا  آمده است كه ميتوانيد آنرا در صفحه نخست اخبار بلاگفا ببنيد. در صورت وجود مشكل احتمالي دقت كنيد كه مطالب را از چه كدپيجي كپي  و در بخش ادامه مطلب درج كرده ايد.

» استفاده از يك قالب خاص باعث خطا در دسترسي به امكانات بخش مديريت وبلاگ   نخواهد شد و در صورت ايجاد خطا در دسترسي به امكان يا بخش خاصي  مشكل به دليل ديگري ايجاد شده است.

» اگر در ورود به بخش مديريت سايت مشكل داريد يا با پيام خطا مواجه مي شويد ابتدا توصيه مي كنيم كوكي هاي ثيت شده در مرورگر خود را حذف كنيد و مجددا براي ورود به بخش مديريت سايت تلاش كنيد.
براي حدف كوكي ها در مرورگر اينترنت IE  از منوي بالا صفحه  گزينه Tools  و سپس گزينه Internet Options را انتخاب كنيد و سپس در صفحه ظاهر شده دكمه  Delete Cookies را زده و عمليات را تاييد كنيد. گفتني است با حذف كوكيها اطلاعات خاصي از سيستم شما حذف نخواهد و كوكي ها معمولا در نگهدارنده اطلاعات موقتي سايتهاي هستند (اينكه مثلا قبلا سايت را ديده ايد يا غيره..)/

»  اگر در ورود به بخشهاي مديريتي مشكل داريد و يا با پيام خطا مواجه مي شويد چك كنيد كه آيا فايروالهاي خاصي مانند نرتون فايروال را بر روي كامپيوتر نصب ميباشد يا خير و در صورت وجود براي لحظه آنرا خاموش كنيد و سپس چك كنيد . تاكنون چند گزارش از كاربران در رابطه با مشكل ورود به سايت داشته ايم كه همگي مشكلي مانند مشكل فوق داشته اند.

 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۲۹ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)

اخطار در رابطه با ايميلهاي مشكوك

چند روزي هست كه براي برخي كاربران بلاگفا ايميلي ارسال شده است كه در آن نسبت به عنوان يا متن وبلاگ آنها اخطار داده شده است.لازم است مجددا تذكر داده شود كه ما پيامي براي كاربران خود ارسال نكرده ايم و اينگونه نامه ها جعلي مي باشد و هيچ ارتباطي با مديريت سرويس بلاگفا ندارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۲۸ توسط:fhkg5r موضوع: نظرات (0)